Soleheats by Adam Wave "Black Series" Hoodie

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: HOODIE-S HOODIE-M HOODIE-L HOODIE-XL HOODIE-XXL Zvolte variantu
1 690 Kč

Výšivka
300 g/m²
65% bavlna / 35% polyester
Model je vysoký 178cm a váží 75kg
Focena velikost : L
TTS Fit = True to size (Mikiny nejsou oversized, doporučujeme zakoupit Vaší obvyklou velikost)

FAQ

Kolekce je na pre-order co to znamená ?

Při našem historicky prvním vydání oblečení, jsme namísto vymýšlení skladových zásob chtěli mít jistotu, že se každý náš zákazník dostane ke svému kousku z kolekce. Proto jsme zvolili cestu pre-orders, kdy kolekce je limitována pouze časem. Po určeném datu se prodej uzavře a každý kus se vyrobí přesně na počet pro daného zákazníka. Z tohoto důvodu není možné zboží objednat na dobírku, jediná možnost úhrada převodem na účet. Při objednávce v poslední den prodeje, je potřeba vše uhradit do 2 dnů, v opačném případě bude objednávka stornována.

Kdy produkt po objednání obdržím ?

Kolekce jde do prodeje 15. 1. 2023 na dobu přesně 15 dnů. To znamená, že o půlnoci z 30. na 31.1. 2023 se prodej uzavře a celá kolekce s přesnými kusy se zadá do zpracování a bude dodána do 2-3 týdnů.

Jsou produkty potisknuté ?

Celá kolekce je kompletně zpracována formou výšivek. Jen samotné vyšití mikiny zabere cca 1 hodinu a výšivky obsahují X tisíc stehů. Jsme hrdí, že se nám podařilo vytvořit kolekci na téhle úrovni zpracování. Díky tomu je i celý proces produkce časově náročnější, ale doufáme, že výsledek oceníte.

Kdo je Adam Wave ?

Kolekce je exkluzivně navržena umělcem Adam Wave. Zakladatel značky Under Native, který už dnes tvoří produkty i pod svým osobním jménem. Po premiéře Adam Wave x Snapbacks.cz kolekci autorských vyšitých New Era kšiltovek přichází na řadu první celá kolekce v jeho režii. Adamův typický "wavy tones" barevný rukopis a kvalitní produktové zpracování, kdy spolu každý kousek z kolekce ladí a tvoří společně celek, ve kterém se budete cítit pohodlně na všech cestách nebo i doma.

Zpět do obchodu